Ochrana údajů

  1. Vaše osobní údaje, které jsou získány při přihlášení k odběru novinek, zpracováváme v souladu se Zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Ochrana vašeho soukromí při zpracování osobních údajů je pro nás důležitou skutečností.
  2. Na Vaše požádání vám bez zbytečných průtahů oznámíme, zda o vás vedeme osobní údaje a jaké. 
  3. Pokud by došlo při vedení vašich údajů k chybě, neprodleně ji po zjištění odstraníme. 
  4. Veškeré otázky ohledně zpracovávání vašich osobních údajů můžete směřovat na email lekherba@volny.cz
  5. V případě, že odešlete vyplněný formulář s žádostí o odběr novinek, budou data z formuláře zařazeny do databáze, kterou vedeme v souladu s pravidly stanovenými Zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů. Pokud lékárna bude uvádět na trh novinku, bude Vám na uvedenou emailovou adresu zaslán email s obchodním sdělením. Žádným jiným způsobem nebude s Vašimi osobními údaji nakládáno. 
  6. Vaše osobní data nebudou v žádném případě postupována třetím stranám, s výjimkou případného postoupení dat státním institucím, vždy v souladu s platnými právními předpisy.
  7. Odhlášení odběru novinek je možné kdykoliv prostřednictvím emailové adresy lekherba@volny.cz, kdy do těla emailové zprávy stačí uvést text „Nezasílat“.  Odhlášení je potřeba provést z emailové adresy, kterou jste uvedli při přihlášení k odběru novinek. Další možností odhlášení odběru novinek je s využitím tlačítka s odhlašovacím odkazem, uvedeným v patě doručeného emailu.