Obchodní podmínky

Kartu může používat její majitel nebo jeho rodinní příslušníci.

Osobní údaje spojené s vydáním a vedením karty jsou elektronicky zpracovávány a podléhají striktním regulím zákona o ochraně osobních údajů, který striktně stanoví, že užívání Vámi poskytnutnutých osobních údajů, potřebných k registraci a používání karty, musí být stvrzeno Vaším písemným souhlasem. Proto je potřeba před vydáním karty vyplnit formulář a potvrdit podpisem, že souhlasíte se zpracováváním Vašich osobních údajů. 

Osobní údaje, které v souvislosti s klienstkou kartou vedeme, jsou:

  • jméno
  • příjmení
  • adresa
  • email - slouží k doručování informací o cenově výhodných nákupech, programech lékárenské péče a dalších aktivitách, abyste nemuseli neustále sledovat náš web a nepřišli o možnost různých výhod
  • telefon - slouží především v případech, kdy objednaný prostředek není možné dodat ve sjednanou dobu a je potřeba se dohodnout na jiném řešení

Součástí dokumentace k vystavení Vaší karty je i souhlas se zasíláním reklamních sdělení na emailovou adresu, kterou jste uvedli v registračním formuláři. 

Pokud si nebudete přát zasílat další informace, pošlete e-mail na adresu herba@herbalekarna.cz. Do textu uveďte Vaše Jméno a Příjmení a slovo "Nezasílat".

V případě ztráty klientské karty Vám bude na požádání vystavena karta nová.

 Kontakt

Lékárna Herba

Bystřice 1501
739 95

558 98 66 88